Adana Demirspor Eskişehirspor Maçının Ardından Dumlupınar’dan Açıklama

Cüneyt Dumlupınar

Adana Demirspor ekibinin yeni Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupunar, Eskişehirspor mücadelesinin ardından açıklama yaptı. Maç sonrası değerlendirme yapan teknik adam, 4-1 skorla galip gelinen mücadelenin sonrasında basın açıklaması yaptı. Herkesin tek arzusunun ve hedefinin geriye kalan 7 maçta da 7 galibiyet alarak üst lige çıkmak olduğunu söyledi.

TFF 1. Lig’de 28’inci hafta mücadelesinde Adana Demirspor ve Eskişehirspor ekipleri kozlarını paylaştı. 4-1 skorla sona eren oyunun galibi Akdeniz ekibi oldu. Maçın ardından açıklama yapan tecrübeli Teknik Direktör, herkesin tek arzusunun ve hedefinin kalan 7 mücadelede 7 galibiyet almak ve üst lige çıkmak olduğunu söyledi.

TFF 1. Lig’de 28’inci hafta mücadelesi için Adana Demirspor ekibi, deplasman mücadelesinde Eskişehirspor ile kozlarını paylaştı. Takım, 3 haftanın ardından galibiyet sevinci yaşadı. Zafer sevincinin ardından açıklama ise Akdeniz ekibinin tecrübeli teknik hocasından geldi.

Rakibini Tebrik Etti

Savaş halinde olunan bir süreçte bu maçı oynamanın kolay olmadığını ifade eden Dumlupınar, konsantrasyonun da üst düzeyde tutulması gerektiğini belirtti. Dünyanın çok kolay bir süreçten geçmediğini ifade ederek, önceki hafta Akhisar ekibine karşı mağlubiyet aldıklarını ve ligde 7 maçın kaldığını söyleyerek, başarının ilk etabında Eskişehir olduğunu ve kazandıkları için de çok mutlu olduklarını ifade etti. Rakibinin genç dinamik ve mücadeleci bir takım olduğunu söyleyen hoca, tebrik ederek sonraki mücadeleler için başarı diledi.