Adana Demirspor Ekibinin Yeni Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar Oldu

Adana Demirspor

TFF 1’inci Lig ekiplerinden iddialı bir ekip olan Adana Demirspor ekibi, art arda yaşanan olumsuz sonuçlar sebebiyle, Fatih Karagümrük maçının hemen sonrasında Teknik Direktörü Uğur Tütüneker ile yollarını resmen ayırma kararı aldı. Bu kararın üzerine ise mavi lacivertli ekibin yeni hoca arayışı hız kesmeden başlamış oldu. Adana Demirspor yönetimi bu arayışı ise Cüneyt Dumlupınar ile sona erdirmiş oldu.

TFF 1’inci Lig’de iddialı ekiplerden biri olan Adana Demirspor ekibi, üst üste yaşanan yenilgiler ve beraberliklerin ardından Teknik Direktör Uğur Tütüneker ile yollarını resmen ayırma kararı aldı. Hız kesmeden hoca arayışına giren mavi lacivertli ekip, kulübünün resmi internet sayfasında yeni teknik adamının duyurusunu taraftarlarına yaptı.

Taraftarlara Seslenen Bir Açıklama Yapıldı

Yönetim, taraftarlarına seslenmiş olduğu açıklamasında Fatih Karagümrük müsabakasının sonrasında Teknik Direktör Uğur Tütüneker ile yollarını ayırmış olduğunu söyledi. Sonrasında ise Tütüneker’e yapmış olduğu hizmetler sebebiyle teşekkürlerini ileterek futbol kariyeri için başarı dileklerinde bulundu.

Yönetim, yapmış olduğu duyuruda yeni teknik hoca için Cüneyt Dumlupınar ile anlaşıldığını bildirdi.