Adana Demirspor Ekibi Karagümrük Maçının Hazırlıklarına Başladılar

Adana Demirspor

Adana Demirspor ekibi, hafta sonunda deplasman mücadelesinde Karagümrük ekibi ile karşı karşıya gelecek. Mavi lacivertli ekip konuk olacağı mücadelenin hazırlıklarına sıkı bir tempo ile başladı. Sporcular, antrenmana ay yıldızlı tişörtlerle çıkarak objektiflere de asker selamı verdiler.

Adana Demirspor ekibi, hafta sonu olacak mücadelesinde Karagümrük ekibi ile karşı karşıya gelecek. Karagümrük ekibine konuk olarak gidecek olan mavi lacivertli ekip, antrenmana ise ay yıldızlı tişörtlerle çıktılar. Öte yandan objektife karşı asker selamı veren Adana ekibi, deplasman mücadelesinden de galip ayrılmaya yönelik hedef edindi.

Mehmetçik İçin Destek Verdiler

Karagümrük müsabakası için kendi tesislerinde hazırlıklara başlayan Adana ekibi, tecrübeli Teknik Direktör Uğur Tütüneker gözetiminde gerçekleşti. Antrenmana ay yıldız tişörtler ile çıkarak Bahar Kalkanı Harekatı sürecinde Mehmetçiklere destek vermeyi amaç edinen mavi lacivertli ekip, hem tişörtler ile hem de asker selamı ile askeri unutmadıklarını çok özel bir şekilde göstermiş oldular. Bir saatten fazla süren antrenmanda, mavi lacivertli ekibin sporcuları son derece istekli bir çalışma içerisinde oldukları gözlendi. Sürekli olarak antrenmana müdahale olan teknik adam Tütüneker de, oyuncularını sık bir şekilde uyarmayı sürdürdü.