Adana Demirspor Bomba Gibi Hazırlanıyor

Adana Demirspor

Adana derbisinden almış olduğu galibiyetle ligdeki başarısını göstermeyi başaran Adana Demirspor ekibi, hafta sonu için Bursaspor deplasmanına hazırlanıyor. Müsabakaya sıkı bir şekilde hazırlık yapan ekipte ise takımın Teknik Direktörü Uğur Tütüneker’den uyarılar geldi.

Adana Demirspor, Adanaspor derbisinden almış olduğu galibiyetin ardından hem taraftarlarına umut hem de ligdeki rakiplerine karşı bir ağırlık durumunu yaşattı. Başarısını gösteren ekibe ise Teknik Direktör Uğur Tütüneker de takımını bu durumla ilgili uyarmaya başladı. Teknik adamın uyarısı ise alınan galibiyetle havaya girilmemesi durumu oldu.

“Herkesin gözü üzerimizde”

Mavi lacivertli ekipte bu süreçte Bursaspor maçının hazırlıkları ise ekibin tesislerinde sürüyor. Tütüneker yönetiminde geçen bu hazırlık sürecine hazırlık 1 saatten fazla sürerken, antrenmana ise serbest koşu ile başlandı. Koşu çalışmasının ardından da 5’e 2 olarak hazırlanan ekip, bireysel çalışmalarını da yapmalarının ardından antrenmanı tamamladılar.

Hazırlıklar devam ederken mavi lacivertli takımın teknik hocası Uğur Tütüneker de havaya girilmemesi konusunda öğrencilerini uyararak, “Aldığımız başarılı skorların ardından herkesin gözü üzerimizde” ifadelerini kullanarak, bundan sonraki süreçte daha dikkatli olunması ile ilgili uyardı.